Teknoloji

Bilim Kurgu RPG Honkai: Star Rail, Kapalı Beta Testi 10 Şubat’ta Başlıyor

 
Geliştirici, sıra tabanlı bilim kurgu RPG’si Honkai: Star Rail’in son kapalı beta testini PC, iOS ve Android için 10 Şubat’ta yayınlayacağını duyurdu. Kayıtlar artık oyunun resmi web sitesinde mevcut.
 
Son kapalı betada, oyuncular hikayenin kökenini Herta Uzay İstasyonunda deneyimleyebilecekler. Daha sonra, kendi benzersiz kültür ve imajlarına sahip iki büyük destinasyon olan Jarilo-VI ve Xianzhou Luofu’yu keşfederek galaksiye yelken açabilecekler.
Honkai: Star Rail, keşfedilmemiş engin dünyalara kusursuz bir yolculuk sunan yepyeni bir uzay fantezi RPG’sidir. Oyun, sezgisel bir sıra tabanlı dövüş sistemi, labirent keşifli devasa haritalar, bulmaca çözme oynanışı ve birlikte evrende yankılanan sürprizlerle ve ödüllendirici deneyimlerle dolu yıldızlararası bir melodi oluşturan sürükleyici hikayeler içeriyor!
 
Bu dünyada, bir tür ilkel güç kullanarak sonsuz dünyaların ortasında özgürce seyahat edebilen kozmik elementlerin enkarnasyonları [Aeons] vardır. Galaksi, benzersiz görünümleri ve hikayeleri olan çeşitli dünyalarla doludur; Kendi inançlarının peşinden koşarak dünyayı dolaşan [Aeons] [Stellaron], [Trailblaze]’in ruhunu miras aldıklarını iddia eden bir grup yolcuyla Astral Ekspres’te bir yolculuğa çıkar. Dünya krallıklarını keşfetmek için birlikte [Aeons]’un ayak izlerini takip edecekler.
 
Duyuru Videosu
 
 

haberkibriscik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu