Teknoloji

Amazon Prime Day 2023 Tarihleri ​​Açıklandı

Amazon Prime Günü 2023 tarihleri resmen ilan edildi. Temmuz ayında başlayacak indirim dönemi bu yıl hangi tarihlere denk gelecek? Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Tomb Raider Serisi Steam’de İndirimde!


Prime Day, Amazon tarafından her yıl düzenlenen Black Friday gibi bir indirim dönemidir. Yalnızca Amazon Prime abonelerinin erişebildiği bu döngü, her yıl Temmuz ayının ikinci Salı günü başlar ve yalnızca iki gün sürer. Bu süreçte Prime Day kapsamında binlerce eser uygun fiyatlara düşüyor. Bu dönem aynı zamanda şirket için gelir açısından yılın en büyük günü olarak kabul edilir. Öyle ki Kara Cuma ve Siber Pazartesi’ye kıyasla çok daha fazla satış konuşması yapılıyor.

Amazon Prime Day 2023 Tarihleri ​​Ne Zaman Başlayacak?

Perakende devi tarafından yapılan duyuru ile bu yılki Prime Day dönemi 11 – 12 Temmuz 2023Tarihlerinin ortasında yer alacağı kesinleşmiştir.

Bu süreçte elektronik, video oyunları ve oyuncaklar, ev aletleri, moda, makyaj ve daha fazlasını içeren birçok kategoride çok çeşitli ürünlerde indirimler ve fırsatlar sunulacak. Amazon Prime abonelerine ücretsiz gönderim, Prime Image akış hizmetlerine erişim ve daha fazlası da sunulacak.

Peki Prime Day indirim döneminde beklediğiniz işler neler? Aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

konyaalti-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu