Teknoloji

iPhone 15 Pro Max En İnce Çerçeveli iPhone Olabilir

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın eylül ayında tanıtmasını bekliyoruz. iPhone 15 serisi Yeni bir gelişme oldu. Akıllı telefon dünyasının popüler sızıntı kaynaklarından biri olan Ice Universe, paylaştığı birkaç ekran görüntüsü ile iPhone 15 Pro Max hakkında dikkat çekici bilgiler verdi. Görünüşe göre iPhone 15 Pro Max, bugüne kadar gördüğümüz tüm iPhone’lardan çok daha iyi. ince çerçeveleresahip olacak

Apple, neredeyse her yıl daha ince bir çerçeve tasarımına geçiş yapıyor. Bu içerikte; iPhone 14 Pro’da 2,17 mm çerçeve genişliği. Ice Universe tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, iPhone 15 Pro Max’te bu değerin güzel bir şekilde düşeceğini gözler önüne seriyor. Hatta beklentiler, iPhone 15 Pro Max’in ekran çerçevesinin, bugüne kadarki en ince çerçeveli telefon olan Xiaomi 13’ten (1,88 mm) daha iyi olması yönünde. eşit ince olabilir. Böyle bir durumda iPhone 15 Pro Max’in tarih yazmasından bahsedeceğiz.

iPhone 15 Pro Max çerçeveleri şöyle görünecek:

Ice Universe tarafından paylaşılan, iPhone 15 Pro Max ile ilgili olduğu iddia edilen bir paylaşım. Ekran koruyucusu çerçevelerin gerçekten de oldukça ince olduğunu ortaya koyuyor. Dikkatli bakarsanız; Ekran koruyucuda da hafif bir eğrilik var. Geçmişte sağlam sızıntılar yapan ShrimpApplePro, geçtiğimiz günlerde iPhone 15 Pro Max’i duyurdu. nispeten kavisli ekranı olacağını söyledi. Ice Universe tarafından paylaşılan görsel, bu iddianın da doğru olabileceğini düşündürüyor.

Apple’ın yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonları hakkında net bir şeyler söylemek için henüz çok erken . Ama eylüle çok az kaldı. Lansmana her geçen gün daha da yaklaştıkça, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modelleri hakkında daha fazla bilgi edinilebilir. netleşeceğini inanıyoruz. Sizlere yeni bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu